Переваги

Працювати з нами

ТОВ "Металургтранс" має 3 патенти на винахід, 8 патентiв на корисну модель, 2 патенти на промисловий зразок, у тому числі, патенти України, Білорусі, Казахстану, Польщі, Німеччини. У стадії завершення патентування й Угорщині. Модернізація загальновідомої конструкції універсальної платформи забезпечує перевезення різної продукції металургійних підприємств (слябів, злитків, квадратних заготовок, листів та ін.), а також перевезення 20- і 40- футових контейнерів. Використовуємо приватні модернізовані універсальні платформи моделей 13-401-35 і 13-4012-35.
Використання модернізованих платформ дозволяє знизити транспортні витрати підприємств під час перевезення готової продукції.
Використання модернізованих платформ дозволяє знизити транспортні витрати підприємств під час перевезення готової продукції.
Пряма економія при використанні платформ становить не менше 1,50 грн. на 1 тонні перевезеного вантажу.

Проекти

Фахівцями компанії розроблено проект модернізації платформи моделі 13-4012-35, 13-401-35. За результатами успішних випробувань, платформа внесена Комісією Ради по залізничному транспорту уовноважених фахівців вагонного господарства залізничних адміністрацій 16-18 травня 2006 р. у довідник "Модель вантажних вагонів".
За період 2010-2014 р. компанія поповнила парк власного рухомого складу на 168 од. нових вагонів. Товариство тісно співпрацює з вагонобудівними підприємствами в частині інвестиційних проектів по будуванню нового залізничного рухомого складу.
В оперативному управлінні компанії перебувають 1580 нових вагонів; у середньому, за місяць забезпечується перевезення більше 818,6 тис. тонн промислових вантажів.

Головне

  • Компетентність співробітників
  • Висока якість послуг
  • Конкурентні ціни
  • Активна позиція в розвитку інфраструктури залізничної галузі країни
залучили до наших партнерів ключові вантажоутворюючі підприємства гірничо-металургійного комплексу України.
У цей час модернізовано 582 платформ, які задіяні для перевезень продукції підприємств:

  • ВАТ "Алчевський металургійний комбінат"
  • ВАТ "Єнакієвський металургійний завод"
  • Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча"
  • ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь"
  • ЗАТ "Макіївський металургійний комбінат"
  • ВАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг".

Ліцензія Державної Інспекції України з безпеки на наземному транспорті на надання послуг з перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом Серія AE №190881 від 15.05.2014р.

© ТОВ "Металургтранс"
49000, Україна, м. Дніпро, пл. Героїв Майдану 1
e-mail: office@metrans.com.ua
Дизайн сайту "Ядро-дизайн" 2011 / Побігаєв Андрій
Всі права захищені © 2011-2018